DRODZY CHÓRZYŚCI !!!

W dniach 16–20 maja 2012 spróbujcie swoich sił w jednej (lub wszystkich!) z trzech kategorii muzycznych i zawalczcie o Grand Prix!

Bitwa na głosy w Sopocie!!!

Ósma edycja festiwalu zbiera w Sopocie śpiewaków z całego świata. Ta malownicza i rozśpiewana impreza zdobyła już wielu sympatyków. Do tej pory gościliśmy w Trójmieście chóry z 27 krajów, m.in. Ekwadoru, USA, Kolumbii, Filipin, Singapuru, Japonii, Puerto Rico, Turcji, Szwecji, Finlandii, Niemiec, Bośni i Hercegowiny – ponad trzy tysiące chórzystów.
Jako jeden z niewielu festiwali MUNDUS CANTAT pozwala na rywalizację w kilku kategoriach muzycznych i wiekowych. Zapraszamy więc chóry dorosłe, w tym akademickie i dziecięco-młodzieżowe, aby wyśpiewały utwory sakralne, świeckie oraz gospel, jazz, spirituals. Przesłuchania i koncerty odbędą się w pięknych sopockich kościołach, ceremonia otwarcia w sopockiej muszli koncertowej na sopockim molo. Natomiast koncert finałowy odbędzie się w świeżo wyremontowanej Operze Leśnej.
Będziecie mieli okazję wystąpić na scenie, na której wystąpili Chris Rea, Goran Bregovič, Whitney Houston, Lionel Richie, Bryan Adams, UB40 i wielu innych.
Poczytajcie, wszystkie informacje są na stronie internetowej, w razie wątpliwości dzwońcie proszę.
Czekamy na Wasze zgłoszenie.
Nagrody czekają!
Swój udział w przyszłym roku potwierdziły już chóry z Brazylii, Kolumbii i Bułgarii, co nas bardzo cieszy.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!